Вівторок, 07.05.2024, 18:25

Головна » 2013 » Лютий » 1 » Нові успіхи слухачів Вищої Народної Школи
Нові успіхи слухачів Вищої Народної Школи

12         Для того, щоб навчитися користуватися, подружитися з комп'ютером, який вміє робити дуже багато корисних і приємних речей - опануйте його, і ваше життя наповниться новим змістом та захопленнями.

В цьому переконалися слухачі Вищої Народної Школи, яка працює при міській центральній універсальній бібліотеці. За три місяці занять, вони навчилися самостійно безпечно включати комп’ютер та завершати його роботу, освоїли основні пристрої ПК: клавіатуру, мишу. Ознайомилися з шкідливими програмами(вірусами) та захисними програмами(антивірусами); властивостями робочого столу; текстовим редактором Word і його можливостями.

12          Слухачі школи із задоволенням працюють з набором тексту, його оформленням, вивчають різноманітні функції та можливості Word.

Нагадуємо, що інформаційні уроки проходять:
Кожного вівторка – в приміщенні Ради ветеранів (каб.№1) о 13.30
Кожного четверга – в приміщенні центральної бібліотеки (вул. Маяковського, 40) – 14.00.
Інформація про роботу висвітлюється на сайті Знам’янської міської центральної універсальної бібліотеки https://sites.google.com/site/znamcbs/

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 836 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0