Субота, 20.04.2024, 11:41

Головна » 2017 » Липень » 4 » Новини децентралізації
Новини децентралізації
  Міжмуніципальне співробітництво на прикладі ОТГ Полтавської області Кіровоградським та Полтавським центрами розвитку місцевого самоврядування було організовано навчальний візит «Міжмуніципальне співробітництво на прикладі ОТГ Полтавської області» для представників місцевого самоврядування Кіровоградського регіону. Метою візиту стало обмін позитивним досвідом в даній сфері. В ході заходу за участі експерта з місцевого самоврядування Ісипа О.М. було проведено тренінг «Співробітництво як інноваційний інструмент розвитку спроможності органів місцевого самоврядування», де розглядалися питання базових принципів ММС, співробітництво як інноваційний інструмент розвитку спроможності ОМС, етапи розвитку договорів муніципального співробітництва та ознайомлення з умовами укладення угоди з ММС. Практичну сторону такого співробітництва учасники побачили відвідавши декілька об’єднаних територій Полтавської області, а саме Пришибську громаду та Піщанську громаду Кременчуцького району, Ковалівську та Степову сільські ради Полтавського району, переконавшись у ефективності та доцільності такого співробітництва для розвитку громади.

Джерело: Кіровоградський центр розвитку місцевого самоврядування»
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 727 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 5.0/1