13:31 Новорічні ранки та вечори для учнів 1-11 класів | |
![]() В останні дні грудня у всіх передсвятковий настрій, всі готуються до зустрічі нового року, чекають на новорічну казку, зимові дива. Ось і в НВК «Знам’янська загальноосвітня школа I-III ст. № 2¬ ліцей» відбулись новорічні ранки та вечори для учнів 1-11 класів. Легким поступом крокував новий рік до святково – вбраної зали, головною прикрасою якої була лісова красуня – ялинка. ![]() Учнів 1 – 4 класів принц із принцесою запросили на бал, на якому малята зустріли багато казкових героїв, допомогли Альоші Поповичу знайти розбійників та повернути Дідусю Морозу мішок з подарунками. Діти разом із казковими персонажами співали новорічні пісні, танцювали хороводи і потоваришували з символом 2014 року, конем Юлієм, який і запросив усіх на святкову дискотеку. Учні 5 – 8 класів отримали змогу побувати у прямому ефірі «Новорічного TV каналу», на який завітав найпопулярніший дідусь нашої планети зі своєю онукою Снігуронькою, лісові «красуні» Баба Яга з Кікіморою, найвідоміший розбишака Чорт. Незабутнім залишиться танок циганочок та коня Юлія, який зміг знайти Снігуроньку та привести на свято новий 2014 рік. ![]() Але який же прямий ефір без гарної пісні та чудового танцю? Яскраві та феєричні виступи вихованців 5 – 8 класів – незабутня подія в житті закладу, адже кожний клас старанно готувався до свята. Прийшов час і новорічного вечора для учнів 9 – 11 класів або «Новорічної подорожі», в яку всі присутні вирушили з Дідусем Морозом, Бабусею Ягою та Снігуроньками. В цей казковий вечір ми відвідали з 9 – Б класом Францію з її чудовими танцями. Разом з учнями 10 – В класу здійснили візит до Об’єднаного Королівства, де зустрілися з Шерлоком Холмсом та Доктором Ватсоном. Учні 9 – В класу запросили всіх до Італії, де нас вітали Тото Кутуньо і Фея Бефана, пригощали виноградом та піццею. З учнями 10 – Б класу ми потрапили до екзотичної Японії, де побачили гарний танок з віялами. Отримали змогу разом з учнями 9 – А класу взяти участь у проекті «Міняю жінку» та вирушити до Індії. Незабутнім залишиться карнавал, який ми відвідали у Бразилії разом з учнями 11 – В класу. Коли прибули до Росії, нас зустріли найвродливіші красуні запальним танком та найвідоміші «Буранівські бабусі.» В гостях добре, але вдома все-таки найкраще! Та й звичаї в Україні не гірші, а кращі. І це ще раз довели учні 11 – Б класу, продемонструвавши глядачам сучасні новорічні традиції України. Гарні побажання, які обов’язково здійсняться в новому 2014 році лунали від казкових героїв, а головним подарунком і для героїв, і для глядачів була святкова дискотека! Висловлюємо велику подяку на адресу адміністрації НВК, класних керівників, а головне – дякуємо всім учасникам новорічних заходів, які так вправно та майстерно виконували ролі казкових героїв. Щира подяка батькам за вихованих, талановитих, відповідальних, працелюбних і просто гарних дітей! Педагоги-організатори навчально-виховного комплексу Інна Неводнича і Анна Соколова | |
|