10:34 Новорічні свята | |
![]() Ось і відлунали веселі та довгоочікувані Новорічні та Різдвяні свята. І хоч у школярів під цей час були канікули, міська влада доклала зусиль, щоб свята для дітей не лише відбулися, але й принесли задоволення і гарні враження. Щоб організувати дозвілля дітей були задіяні насамперед відділ освіти, відділ культури і туризму, відділ молоді та спорту, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей. Хтось піклувався про насичену і різноманітну розважальну програму, а хтось, щоб діти отримали традиційні для цих свят солодощі. ![]() Незважаючи на складні для країни часи, та фінансову скруту, міська влада винайшла можливості, щоб всі учасники міського свята Святого Миколая отримали цукерки, солодкими подарунками були забезпечені запрошені на свято діти з Богданівської військової частини А1201, які отримали подарунки від міського голови І.Б.Крижановського. Як завжди, особливої уваги потребують категорійні діти. Нажаль, в цьому році цих категорій стало більше. Це діти-переселенці з районів АТО, та діти, батьки яких відстоюють цілісність нашої країни в зоні АТО. Для категорійних дітей були влаштовані розважальні ігрові програми, де кожна запрошена дитина отримала солодкий подаруночок від Діда Мороза. ![]() Традиційно, забезпечено участь категорійних дітей та вихованців Знам’янської спеціалізованої школи-інтернату на обласній Новорічній ялинці, де також діти крім чарівних і незабутніх вражень, отримали солодощі. Кульмінацією свят у місті стала Різдвяна розважальна програма з переглядом мультфільмів, що відбулася шостого січня 2015 року у міському Палаці культури,. ![]() Отже, незважаючи на тимчасові негаразди та складнощі, міська влада піклується, щоб дитинство залишалося щасливим та безхмарним, щоб діти вірили у казку та завжди чекали на радощі. | |
|