П`ятниця, 17.05.2024, 10:47

Головна » 2012 » Грудень » 29 » Новорічні святкові ранки у ДНЗ №6 "Сонечко"
Новорічні святкові ранки у ДНЗ №6 "Сонечко"

12          27.12.12р вихованці і батьки, вихователі і помічники вихователів групи №1 "Розвивайка" потрапили на чарівне свято – Бал у Снігурки. Діти стали учасниками казкових подій, намагаючись обороти злу Бабу Ягу: хто силою, хто спритністю, а хто чемністю і розумом. Дорослі персонажі – Снігурка, Баба Яга, Дід Мороз, Отаманша – зробили все, щоб кожна дитина почувала себе частинкою спільного дійства, від якої залежить, чим закінчиться новорічна казка. Свято супроводжувалось чудово дібраним музичним матеріалом. Кульмінацією свята став вихід хатинки на курячих ніжках, яка раптом ожила і повернула (знесла) подарунки, заховані Бабою Ягою.
Радісний святковий настрій створився у дітей I-ї молодшої групи №10 від самого початку свята. Цьому допоміг яскраво прикрашений зал та гарна ялинка. Діти весело із заловоленням пограли з ялиночкою у гру "Ялиночко, засяй!". Під час свята веселий настрій дітей підтримували казкові герої: Петрушка, Лисичка, Снігуронька, яскравий Веселун. Петрушка зацікавив дітей іграми з бульбашками та сніжками, які діти "наліпили" для нього під час гри-пісні "Граємо у сніжки". Всі діти на святі були одягнені у гарні маскарадні костюми, мали образи казкових героїв: зайчики, сніжинки, гноми. Завдяки цьому до свята було залучено всіх дітей. Кожна дитина танцювала таночок свого казкового героя: "Танок гномиків", "Танок зайчиків", "Танок сніжинок". Найбільшу радість діти отримали від спілкування з Дідом Морозом та Лисичкою. Саме Лисичка, після гри з дітьми, подарувала їм "Чарівну морквинку" з подарунками. Свято дуже сподобалось дітям та батькам.
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 1166 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0