Неділя, 05.05.2024, 17:03

Головна » 2014 » Листопад » 4 » Обговорено перспектив закінчення бюджетного 2014 року та формування проекту бюджету на 2015 рік

В приміщенні Територіального центру відбулася нарада начальника міського фінансового управління Т.А.Іваськів з керівниками та бухгалтерами бюджетних установ м.Знам’янка щодо перспектив закінчення бюджетного 2014 року та формування проекту бюджету на 2015 рік. За підсумком проведеної наради було вирішено:

1. Для підготовки обґрунтованих інформацій Міністерству фінансів України щодо перспектив закінчення бюджетного року головним розпорядникам бюджетних коштів надати остаточну обґрунтовану потребу в коштах на заробітну плату по фактичним нарахуванням та на енергоносії помісячно в розрізі функцій та видів енергоносіїв.

2. Проаналізувати найнеобхідніші непершочергові видатки по кожній установі.

3. УМА та ЖКГ проаналізувати найнеобхідніші видатки по КФК 100101 та 100203 по загальному фонду.

4. В зв’язку з недостатніми бюджетними призначеннями по оплаті за спожиті енергоносії головним бухгалтерам бюджетних установ здійснити поглиблений аналіз по спожитим енергоносіям в розрізі функцій. Відповідно до виділених лімітів на природний газ розпорядженням ОДА від 19.08.2014р. №315-р з метою визначення оптимальної потреби в коштах до кінця року надати фінансовому управлінню перерозподіл обсягів споживання природного газу до 10.11.2014 року.

5. По спеціальному фонду взяти на контроль використання капітальних видатків розпорядниками бюджетних коштів та максимально зареєструвати фінансові зобов’язання в державній казначейській службі в листопаді поточного року в межах планових призначень за виконані роботи та фактичних надходжень доходів.

6. Головним розпорядникам бюджетних коштів постійно відслідковувати стан погашення кредиторської заборгованості та надходження на КЕКВ 0000.

7. Для формування проекту бюджету на 2015 рік головним розпорядникам бюджетних коштів надати до 10 листопада поточного року пропозиції формування пооб’єктно планових видатків за рахунок коштів бюджету розвитку по міському бюджету.

8. УМА та ЖКГ підготувати перелік об’єктів природоохоронних заходів, екології та дорожнього фонду на 2015 рік.

9. Головним розпорядникам бюджетних коштів надати розрахунки видатків по потребі на 2015 рік на заробітну плату з нарахуваннями до складання бюджетних запитів на 2015-2017 роки.

10. Всім розпорядникам бюджетних коштів опрацювати рішення виконавчого комітету №374 від 10.10.2014р. «Про заходи щодо організації роботи по складанню проекту міського бюджету м.Знам’янка на 2015 рік та його прогнозу на 2016-2017 роки» та Інструкцію по складанню з підготовки бюджетних запитів для складання проекту міського бюджету на 2015 рік та прогнозу міського бюджету на 2016-2017 роки з використанням програмно-цільового методу.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 860 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3