Середа, 01.05.2024, 23:13

Головна » 2012 » Червень » 18 » Обговорено перспективи розвитку підприємств харчової промисловості міста
Обговорено перспективи розвитку підприємств харчової промисловості міста

12         18 червня 2012 року перший заступник міського голови В.Джулай провів робочу нараду по питанням:
- виробництва харчових продуктів на території міста промисловими підприємствами;
- з’ясування причин зниження обсягів виробництва продуктів харчування;
- перспективи розвитку підприємств харчової промисловості міста.
В нараді взяли участь працівники управління економіки і власності міськвиконкому та заступник керівника ТОВ "Агропродукт” В.Порхун.
В.Джулай повідомив присутнім про те, що харчову промисловість міста Знам’янка представляють два підприємства облікового кола: ТОВ "Агропродукт”, з яким налагоджена тісна співпраця органів місцевої влади та ТОВ "Знам’янський хлібокомбінат”, яке здійснює лише переробку давальницького зерна та зареєстроване Знам’янською райдержадміністрацією. Зниження обсягів виробництва продуктів харчування відбувається у ТОВ "Агропродукт”. Як повідомив заступник керівника ТОВ "Агропродукт” В.Порхун зменшення обсягів виробництва відбувається в зв’язку із зняттям з виробництва східних солодощів та зменшення виробництва печива через зниження попиту на цю продукцію, але підприємство ТОВ "Агропродукт” має майбутні перспективи розвитку та втілює їх в реальність , а саме: будівництво власної лабораторії , складів збереження сировини; проведення модернізації цехів, устаткування обладнання по фасуванню виготовленої продукції, що надасть можливість збільшення обсягів виробництва за рахунок зміни маркетингової стратегії по реалізації продукції, випуску нової номенклатури продукції, пошуку нових ринків збуту виготовленої продукції.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 794 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0