Головна »
2011 » Листопад » 3 » Обговорено питання економічної діяльності та перспективи подальшого розвитку Знам'янського міського виробничого управління водоканалу
12:24 Обговорено питання економічної діяльності та перспективи подальшого розвитку Знам'янського міського виробничого управління водоканалу |
Відбулась нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації С.Яременка в якій взяв участь перший заступник міського голови В.Джулай. На нараді були розглянуті організаційні питання по об'єднанню Знам'янського міського виробничого управління водоканалізаційного господарства до обласного виробничого комунального підприємства "Дніпро-Кіровоград", проекти штатних розписів підрозділу, що буде створено, питання економічної діяльності та перспективи подальшого розвитку.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 694 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |