Субота, 20.04.2024, 09:41

Головна » 2015 » Квітень » 2 » Обговорено питання підготовки та відзначення 29-х роковин Чорнобильської катастрофи

Підготовка до відзначення у Знам’янці Великодніх свят стало головним питанням на  засіданні міської комісії сприяння контролю за дотриманням законодавства України про свободу совісті та релігійні організації. Засідання провела голова комісії, керуюча справами міськвиконкому Меренкова Лілія Іванівна.

Лілія Іванівна зазначила,  що  12 квітня  2015 року християни східного та західного обрядів відзначатимуть свято - Воскресіння Христове.  Завдання міської влади спільно з правоохоронними органами розробити та здійснити конкретні заходи щодо забезпечення громадського порядку в місцях проведення богослужінь.

У роботі комісії взяли участь: старший інспектор  та інспектор з охорони громадського порядку Знам’янського міського відділу міліції  УМВС України  в Кіровоградській області Черненко Вадим Григорович та Крюк В’ячеслав Валентинович, благочинний Знам’янського округу о. Василь (Мазурок).

За інформацією Вадима Чорненка працівниками відділу буде забезпечено охорону громадського порядку у місцях проведення богослужінь у церквах міста Знам’янки та Знам’янського району.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 754 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1