Головна »
2011 » Листопад » 11 » Обговорено питання щодо створення міського відділу реєстрації
15:02 Обговорено питання щодо створення міського відділу реєстрації |
11листопада 2011 року відбулась робоча зустріч першого заступника міського голови В.Джулая з заступником начальника головного управління юстиції області О.Демешко. Під час зустрічі було обговорено питання щодо створення з 01.01.12 року міського відділу реєстрації, в якому будуть працювати 4 посадовця. Основними завданнями нового підрозділу юстиції буде: реєстрація прав громадян і організацій на нерухоме майно; реєстрація громадських організацій та осередків політичних партій; контроль за реєстрацією міського виконавчого комітету та Знам'янської районної державної адміністрації, фізичних, юридичних осіб та підприємців.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 633 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |