П`ятниця, 29.03.2024, 15:54

Головна » 2014 » Лютий » 18 » Обговорено питання щодо відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 березня
Обговорено питання щодо відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 березня

Під головуванням керуючої справами Н.Тесленко відбулося засідання оргкомітету по відзначенню Міжнародного жіночого дня – 8 березня. На порядку денному обговорювалися питання щодо організації та проведення міських урочистих заходів по відзначенню свята. Начальники відділів та управлінь обговорювали план організації та проведення заходів.

До свята 8 березня планується :

• 6 березня святкова програма у міському Палаці культури, урочисте привітання жінок – голів первинних організацій та жінок ветеранського активу, урочисте привітання жінок - голів квартальних комітетів;

• 7 березня урочисте вшанування жінок міста, в тому числі нагороджених державними нагородами у приміщенні міського виконавчого комітету.

Окрім урочистостей міського масштабу, у навчальних закладах міста, міських бібліотеках, музичній школі ім. Лисенка відбудуться виставки уроки та концерти присвячені Міжнародному жіночому дню.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 793 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0