Четвер, 25.04.2024, 13:28

Головна » 2013 » Грудень » 12 » Обрано нового голову квартального комітету № 15
Обрано нового голову квартального комітету № 15
Днями відбулися збори жителів квартального комітету № 15. Збори провели начальник та головний спеціаліст відділу по обслуговуванню міської ради Н. Брунцвік та Ф. Тюпа. На зустрічі з мешканцями був присутнім головний інженер КП Знам'янська "ЖЕК № 1" О. Чернявський.

Присутні жителі квартального комітету одноголосно підтримали кандидатуру Дмитрієвої Валентини Василівни та обрали її головою квартального комітету. Згодом, запропоновані кандидатури секретарів квартального комітету Перекресного Сергія Юрійовича та Ополонець Ірини Григорівни, були ухвалені рішенням мешканців комітету.

Н. Брунцвік довела до відома присутніх на зборах, що жителі кварталу можуть брати участь у засіданнях комітету, вносити пропозиції щодо його роботи, благоустрою, утримання у належному стані садиб та вулиць.

По закінченню зборів, мешканці території звернулися до головного інженера КП Знам'янська "ЖЕК № 1" за інформацією з приводу вивезення сміття та освітлення вулиць.

Новообраній голові квартального комітету були передані списки мешканців кварталу, які до сьогодні не заключили угоди з комунальним підприємством, що надає послуги з вивезення твердих побутових відходів.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 786 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1