Середа, 01.05.2024, 16:47

Головна » 2013 » Жовтень » 31 » Обрано нового голову та секретаря квартального комітету № 21
Обрано нового голову та секретаря квартального комітету № 21

12Відділом по обслуговуванню ради Знам”янської міської ради організовано та проведено збори мешканців кварталу №21, що охоплює територію вулиць Карла Маркса, Селянської, провулку Шкільного, південної частини міста Знам’янка.

Начальником відділу по обслуговуванню ради Знам’янської міської ради Н. Брунцвік було роз’яснено присутнім зміст та умови проведення міського огляду конкурсу на звання «Краща вулиця», «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще ОСББ», який розпочався в місті, та запропоновано розглянути питання щодо можливої участі в ньому.

Під час проведення зустрічі були підняті питання переобрання голови та секретаря квартального комітету №21. Більшістю голосів було обрано нових голову та секретаря даного квартального комітету.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 815 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0