Понеділок, 06.05.2024, 21:39

Головна » 2014 » Липень » 24 » Обрано переможців щорічного міського огляду – конкурсу "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ"

Під головуванням міського голови І. Крижановського, за участю секретаря міської ради Н. Адамович, відбулось підсумкове засідання щорічного міського огляду - конкурсу "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ".

Попередньо оглянувши естетичний та санітарний стан прибудинкових територій, фасадів будинків та огорож, наявність та естетичне оформлення нумерації будинків, під’їздів учасників-фіналістів конкурсу, а саме: вулиць Перемоги, Гоголя, Пушкіна, Галочкіна, Харківської, Черняховського; багатоповерхових будинків: вул. Жовтнева,20; вул. Жовтнева,33; вул. Мусоргського,1; Партизанська,11; вул. Інтернаціональна,10/12; вул. Привокзальна,9; об’єднань співвласників багатоквартирних будинків: ОСББ «Зоряний», вул. Привокзальна,12; ОСББ «Толстого», пров. Толстого,12/36; ОСББ «Будинок мрії-10», вул. Привокзальна,10; ОСББ «Кактус», вул. 30 років Жовтня,33, членами комісії додатково розглянуто фото-презентацію та інформаційні матеріали.

На підставі розгляду вищезазначеного, а також враховуючи моніторинг ведення учасниками огляду – конкурсу робіт з благоустрою та аналіз рівня проплати за комунальні послуги і укладання договорів на вивезення ТПВ, комісія з організації та проведення огляду – конкурсу визначила його переможців та призерів шляхом рейтингового голосування.

За підсумками голосування, переможцями та призерами міського огляду – конкурсу "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ" 2014 року стали:

у номінації "Краща вулиця":
І місце – вул. Пушкіна, голова квартального комітету Н. Дробаха;
ІІ місце – вул. Черняховського, голова квартального комітету Т. Васильєва;
ІІІ місце – вул. Гоголя, голова квартального комітету Н. Дробаха

у номінації "Кращий багатоповерховий будинок":
І місце – житловий будинок № 11 по вул. Партизанській, голова будинкового комітету О. Хирса;
ІІ місце – житловий будинок № 33 по вул. Жовтневій, голова будинкового комітету А. Ткаченко;
ІІІ місце – житловий будинок № 10/12 по вул. Інтернаціональній, секретар будинку П. Костенко

у номінації "Краще ОСББ":
І місце – ОСББ "Будинок мрії – 10", вул. Привокзальна, 10 голова правління М. Мацегут;
ІІ місце – ОСББ "Кактус", вул. 70 років Жовтня, 33, голова правління Т. Кемеріна;
ІІІ місце – ОСББ "Зоряний", вул. Привокзальна, 12, голова правління Н. Ткаченко.

Нагородження переможців та призерів міського огляду – конкурсу "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ" сертифікатами та грамотами відбудеться в рамках проведення заходів зі святкування Дня міста.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 870 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0