Субота, 20.04.2024, 15:17

Головна » 2012 » Березень » 20 » Оформлення прав користування земельними ділянками
Оформлення прав користування земельними ділянками

12      Знам’янською міською радою 20 березня 2012 року було проведено спільне засідання, про оформлення прав користування земельними ділянками, за участю представників Знам’янської міської ради та відділу Держкомзему у м. Знам’янка. Розглядалось питання про користування земельними ділянками фізичними та юридичними особами , які право користування належним чином не оформлюють: гаражно-будівельні кооперативи; заклади освіти, культури; об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та інші об’єкти комерційного призначення, термін оренди земельних ділянок яких скінчився в минулому році або закінчується в поточному році. Про результати наради складено протокол.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 603 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0