Четвер, 02.05.2024, 01:25

Головна » 2013 » Березень » 15 » Огляд-конкурс на краще знання Конституції України
Огляд-конкурс на краще знання Конституції України
12         Правова освіта та популяризація правових знань в контексті формування правової культури є важливою складовою системи громадянського виховання.
 Проведення правових конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів є одним із вагомих засобів популяризації правових знань серед молоді. Вже традиційним у роботі міської координаційно-методичної ради з правової освіти населення стало проведення конкурсів, Тижнів та Днів правових знань для учнівської молоді міста.
    Щороку міською координаційно-методичної радою по правовій освіті населення проводиться міський огляд-конкурс на краще знання положень Конституції України серед учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста.
14 березня  було проведено міський етап огляду-конкурсу . У конкурсі взяли участь 14 учнів.
12         Переможцями огляду-конкурсу на краще знання Конституції України стали:
Замковий Володимир Леонідович, учень  НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст.. №2 – ліцей» - І місце, Делюрман Вікторія Миколаївна, учениця І-ІІІ ст.. №1 - ІІ місце,  Алексєєва Надія Ігорівна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст.. №2 - ліцей» - ІІІ місце.
Вітаємо переможців!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 717 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0