Середа, 01.05.2024, 15:10

Головна » 2014 » Вересень » 15 » Оголошено конкурс на участь у програмі навчання «академія громадської участі»
Оголошено конкурс на участь у програмі навчання «академія громадської участі»

Програма Ради Європи "Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні” проводить конкурс на участь у 2014-2015 роках у програмі навчання "Академія громадської участі”, спрямованій на забезпечення більш ефективного діалогу між місцевою владою та громадою

Учасники Академії матимуть можливість ознайомитися з напрацюваннями Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи, Європейської платформи країн-членів Ради Європи з доброго врядування, правовою базою Ради Європи з місцевої і регіональної демократії.

До участі у конкурсному відборі запрошуються фахівці, представники неурядових організацій та ЗМІ, які мають досвід вирішення актуальних проблем громади у взаємодії з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади і зацікавлені у вивченні та подальшому поширенні принципів доброго врядування.

У рамках програми передбачається проведення трьох тренінгових серій, кожна з яких триватиме 2,5 дні. У проміжку між сесіями учасникам запропонують та допоможуть застосувати набуті знання для вирішення актуальних проблем громади і впровадження принципів доброго врядування.

Термін подання заявок на конкурс - 22 вересня.

Контактна особа: керівник Програми РЄ "Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні” Андрій Костянтинович Гук, тел.:303-99-16 (внутр. 113), моб.: 050-358-99-75, e-mail: andriy.guk@coe.int.
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 964 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0