Вівторок, 30.04.2024, 20:12

Головна » 2013 » Березень » 13 » Оголошується конкурс
Оголошується конкурс
12 До відома учнів загальноосвітніх шкіл
Відповідно до Указу Президента України від 28 грудня 2012 року № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», наказу Головного управління юстиції у Кіровоградській області від 21.02.2013 року № 44/07 «Про проведення у 2013 році обласного  конкурсу з правової тематики на кращий вірш, оповідання, малюнок «Є права у кожного із нас» та з метою сприяння забезпеченню освітньо - культурних потреб дітей, створення умов для їх творчості, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розвитку системи позашкільної освіти, Знам’янським міськрайонним управлінням юстиції проводиться перший етап обласного конкурсу з правової тематики на кращий вірш, оповідання, малюнок «Є права у кожного із нас». У конкурсі можуть прийняти участь учні загальноосвітніх шкіл міста Знам’янки та Знам’янського району за трьома групами: Молодша група – вік учасників з 6 до 10 років; Середня група – вік учасників з 11 до 12 років; Старша група – вік учасників з 13 до 17 років. Конкурсні роботи, у вигляді авторських малюнків, віршів га оповідань надаються учасниками до відповідних відділів освіти в термін до 17 травня 2013 року. Кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи. На конкурсній роботі обов’язково зазначається прізвище, ім'я та по батькові конкурсанта, дати його народження, контактний телефон, домашня адреса, повна назва навчального закладу, назва номінації, назви конкурсної роботи. Роботи мають бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп'ютерна графіка тощо). Всі конкурсні роботи, що беруть участь у Конкурсі, не повертаються і не рецензуються. При поданні конкурсної роботи учасники погоджуються на обробку відповідної інформації, в тому числі персональних даних, визнають результати Конкурсу. Переможці нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Роботи переможців надаються для участі в обласному конкурсі.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 931 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1