П`ятниця, 03.05.2024, 01:15

Головна » 2013 » Серпень » 30 » Олександрівська об’єднана державна фінансова інспекція інформує
Олександрівська об’єднана державна фінансова інспекція інформує

12   Олександрівською об’єднаною державною фінансовою інспекцією впродовж січня-серпня 2013 року виявлені фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 14 підприємствах, установах і організаціях на загальну суму 1268,8 тис.грн.

Вжитими заходами забезпечено усунення порушень на суму 980,0 тис.грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 858,3 тис.грн. та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 121,7 тис.грн.

За матеріалами контрольних заходів, проведених упродовж січня-серпня 2013 року, правоохоронними органами розпочато 6 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 34 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 46 – до дисциплінарної відповідальності, у тому числі: 3 особи звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 25 управлінських рішень.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 781 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0