13:34 Олімпійські ідеали в Знам’янській ЗШ І-ІІІ ст. №6 | |
![]() ![]() Кульмінацією стало проведення Олімпійського Дня, саме в цей день відбувся І тур Всеукраїнського оздоровчо-патріотичного комплексу «Козацький гарт». На відкриття шкільного свята завітав міський голова Ігор Борисович Крижановський, якого тепло вітала шкільна спільнота, та головній спеціаліст відділу освіти Володимир Миколайович Мурга. В своєму слові міський голова зазначив, що щедра земля Знам’янщини невпинно народжує різноманітні таланти, але серед них, нажаль, досі не було Олімпіоніків, чемпіонів Олімпійських ігор. Він побажав учням здоров’я, всіляких гараздів та великих успіхів у майбутньому. До нього приєднався і головний спеціаліст відділу освіти, який зазначив, що Міська Спартакіада цього року буде багатою на події, тому діти зможуть розкрити власні спортивні таланти. Серед заходів були творчі завдання, такі як складання колажів, а також конкурс емблем. В рамках Олімпійського Дня було проведено різноманітні змагання та показові виступі майстрів перекладини. . Класні керівники провели Олімпійський урок на тему «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя і зміцнення миру». Всі заходи були присвячені пропаганді олімпійських ідеалів та утвердженню здорового способу життя. | |
|