Середа, 24.04.2024, 10:45

Головна » 2011 » Листопад » 16 » Оперативне реагування
Оперативне реагування

12         До секретаря міської ради Андрія Тесленка надійшло звернення від ветерана Великої Вітчизняної війни Івана Деркача, який мешкає по вул.Чкалова, про стихійне сміттєзвалище,яке утворилося по вул. Набережній.Після службового доручення Андрія Вікторовича працівники відділу "Спецінспекції" оперативно зреагували на ситуацію, що склалася в даному мікрорайоні. Представники відділу виїхавши на місце зустрілися з заявником. Після проведеної бесіди відбулась зустріч з сусідами та мешканцями мікрорайону під час якої проведена роз'яснювальна робота щодо дотримання правил благоустрію та санітарного стану м.Знам'янка, де суворо вказано на недопустимість протиправних дій мешканців мікрорайону, за які вони будуть нести адміністративну відповідальність в сумі штрафу від 850 грн. до 1700 грн. Працівники КП "Шляховик" двічі на тиждень вивозять сміття з приватного сектору. Тому, єдине, що необхідно – це дотримання графіку вивезення ТВП і ні в якому разі не захаращувати сміттям прилеглу вулицю та ставки риб тресту. Дане питання взято під контроль відділу "Спецінспекції".

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 752 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0