Середа, 01.05.2024, 11:25

Головна » 2014 » Липень » 8 » Органи самоорганізації населення міста: новини, питання, перспективи
Органи самоорганізації населення міста: новини, питання, перспективи
  Протягом квітня - липня 2014 року у м. Знам'янці відділом по обслуговуванню ради Знам'янської міської ради була продовжена робота щодо організації та проведення зборів жителів будинків міста з приводу обрання членів органів самоорганізації населення міста - секретарів будинків по вул. Мусоргського, 1, вул. Радянській, 48, вул. Калініна, 109, вул. Жовтневій, 16, вул. Скирди, 14 та голови будинкового комітету № 15. Під час проведення зборів були розглянуті питання обрання чи переобрання секретаря житлового будинку, голови будинкового комітету, а присутні мали змогу отримати інформацію щодо завдань, які стоять перед мешканцями будинку, як співвласниками майна будинку, відкрити для себе нову сторінку самоосвіти в частині переваг та проблемних питань, які виникають під час створення ОСББ.
Збори мешканців житлових будинків були проведені під головуванням секретаря Знам'янської міської ради Н.Адамович, начальника відділу по обслуговуванню Знам'янської міської ради Н. Брунцвік, за участі керівника та головного інженера КП Знам'янської "ЗЖЕК № 1" Е. Дегтяра, О. Чернявського, депутата Знам’янської міської ради Р.Іванова (збори в будинку №16 по вул. Жовтневій), голови ОСББ «Яблунька» Бондаренка В.Г. (під час обрання голови будинкового комітету №15 та секретаря будинку №14 по вулиці Скирди).
   На сьогоднішній день нові обличчя органів самоорганізації населення
12міста - це секретарі будинків по вул. Мусоргського, 1 Цурський А. М., по вул. Радянська, 48 Кобець Н. М., по вул. Скирди, 14 Лелека В. А., голова будинкового комітету № 15 Клименко Л. Л.
  Відповідно до рішення сесії Знам'янської міської ради від 22 березня 2011 року № 188 "Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють" будинковому комітету, як органу самоорганізації населення, у межах території його діяльності надаються повноваження – видавати довідки, характеристики мешканцям будинків при наявності складених попередньо списків жителів, що проживають на території, закріпленої за будинковим комітетом. На превеликий жаль, у зв'язку з відсутністю секретарів житлових будинків по вул. Глібко, 6, Матросова, 29, Калініна, 109 мешканці, які фактично проживають за вищезазначеною адресою,
12позбавляються можливості отримати довідки про склад сім'ї та характеристику з місця проживання.
Нагадуємо мешканцям будинків, де на даний час питання обрання секретаря будинку залишається відкритим, що їм необхідно обрати секретаря житлового будинку. Дане обрання має бути засвідчено документально, шляхом оформлення протоколу - засвідчити легітимність обрання секретаря будинку має більшість, а під час проведення зборів має бути присутнім представник апарату управління Знам’янської міської ради. По питанням, які виникають з даного приводу, мешканці міста мають можливість звернутися до відділу по обслуговуванню ради ( тел. 7-40-09, каб. №19 Знам'янського міськвиконкому).

Начальник відділу
по обслуговуванню ради
Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 802 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1