П`ятниця, 26.04.2024, 05:47

Головна » 2011 » Листопад » 16 » Організація та відзначення у місті Знам'янка 3 грудня – Міжнародного дня інваліда

12   16 листопада 2011 року під керівництвом керуючої справами міськвиконкому Н. Тесленко відбулось засідання організаційного комітету по організації та відзначенню у місті Знам'янка 3 грудня – Міжнародного дня інваліда. Під час наради були сплановані заходи, дані відповідні доручення, встановлені терміни виконання. З нагоди цього дня у місті планується: відвідування посадовими особами міськвиконкому, соціального захисту населення, представниками Ради Знам‘янської міської організації ветеранів України інвалідів в інтернатних закладах міста; обстеження житлово-побутових умов проживання інвалідів та сімей, що виховують дітей-інвалідів, з метою виявлення тих, які найбільш потребують різних видів соціальної допомоги; проведення Місячника сприяння зайнятості інвалідів „Рівні права та можливості; спільно з Знам'янською Радою міської організації ветеранів України та міською організацією Товариства Червоного Хреста України надання посильної допомоги самотнім непрацездатним громадянам та інвалідам; продовження роботи по облаштуванню життєво важливих об’єктів соціальної інфраструктури міста, в першу чергу адміністративних будинків, лікувальних установ, аптек та підприємств торгівлі, засобами для безперешкодного доступу інвалідів; зустрічі з інвалідами, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі, та інвалідами міста; організація святкових обідів та концертних програм для підопічних інтернатних закладів міста: психоневрологічного інтернату; дитячого будинку-інтернату;спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату; проведення навчально-виховного заходу в міському краєзнавчому музеї з історії рідного краю для вихованців Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату; XVII міського Тижня Дружби „Повір у себе” для дітей-інвалідів Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату; «уроків доброти» на тему: „Дивіться на нас як на рівних»;засідання «круглих столів» за участю дітей з особливими освітніми потребами, батьків, які виховують дітей-інвалідів;годин спілкування для учнів старших класів на тему: „Наперекір долі”; відбір виробів художньо-прикладного мистецтва інвалідів міста. та направлення кращих робіт для участі у Всеукраїнській виставці творчих робіт інвалідів у м. Києві.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 775 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0