Четвер, 18.04.2024, 19:42

Головна » 2012 » Березень » 15 » Організації ветеранів України- 25 років!
Організації ветеранів України- 25 років!

12         Шановні ветерани!

Щиро вітаємо вас із 25-ю річницею заснування Організації ветеранів України.
Чимало випробувань вам довелось зустріти і з гідністю подолати на своєму життєвому шляху. Ми вдячні ветеранам Великої Вітчизняної війни за здобуту, таку нелегку, але таку неоціненну Перемогу, і ветеранам праці – за не менш важливі трудові подвиги. Ми дякуємо і ветеранам збройних сил та органів внутрішніх справ, і воїнам-інтернаціоналістам, кожному, чия життєва доля може бути взірцевою для прийдешніх поколінь.
Соціальний захист населення – одна із головних турбот Президента України, опіка і допомога ветеранам – тим більше. Запевняємо вас, обласна влада і надалі докладатиме максимум зусиль задля успішної реалізації соціальних проектів, покликаних забезпечити для вас гідні умови життя.
Ми бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, затишку в рідних домівках, радості від дітей, онуків, рідних та близьких на довгі роки.

З повагою
 Голова обласної державної адміністрації                                                     Голова   обласної  ради
Сергій ЛАРІН                                                                                                Микола КОВАЛЬЧУК

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 770 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0