Субота, 31.10.2020, 06:26
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Серпень » 3 » ОСББ Кіровоградщини отримують з обласного бюджету відшкодування за енергокредитами
12:16
ОСББ Кіровоградщини отримують з обласного бюджету відшкодування за енергокредитами
Реалізація заходів із термомодернізації житлових будинків потребує значних капіталовкладень і у зв’язку з цим починаючи з 2014 року державою реалізується Державна цільова економічна програма енергоефективності, в рамках якої передбачено відшкодування частини суми за залученими власниками приватних домоволодінь, квартир багатоквартирних житлових будинків, співвласників ОСББ та ЖБК кредитами на впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках.
Для заохочення співвласників будинків ОСББ, ЖБК цього року Програмою енергоефективності Кіровоградської області на 2017-2020 роки в обласному бюджеті передбачені кошти у сумі 1,0 млн.грн. на відшкодування 30% суми енергокредиту, але не більше 100 тис.грн. за одним договором.
Зважаючи, що державною відшкодовується 40 %, обласним бюджетом – 30%, і майже в кожному будинку є отримувачі субсидій, для яких передбачено відшкодування з державного бюджету у розмірі 70%,  загальна сума відшкодування може складати  від 85 до 90 відсотків.
На сьогодні в області ОСББ все більше усвідомлюють переваги участі у програмі «теплих» кредитів та виявляють бажання скористатися державною допомогою на утеплення житла.  
У поточному році за кредитами для впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках звернулись 5 ОСББ та 1 ЖБК у містах Олександрії та Світловодську на суму 622,5 тис.грн. 
Після затвердження обласної Програми енергоефективності, у червні поточного року в банківських установах отримали кредити 3 ОСББ та 1 ЖБК на суму 510,6 тис.грн. і у липні поточного року вже отримали компенсацію з обласного бюджету у розмірі 30 %, а це 153,17 тис.грн., у т.ч.:
- ОСББ «Райдужне 23» (м.Світловодськ) - 34,63 тис.грн.;
- Житлово-будівельний кооператив №5 (м.Світловодськ) - 29,9 тис.грн.;
- ОСББ «Алеут» (м.Олександрія) - 39,38 тис.грн.;
- ОСББ «Соборний 107» (м.Олександрія) - 49,26 тис. грн..
Завдяки програмі «теплих» кредитів ОСББ та ЖБК заощаджують половину і більше своїх коштів при впровадженні енергоефективних заходів та  значно менше сплачуватимуть за комунальні послуги.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 375 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 5.0/1

Кировоград: новости и сайты