Неділя, 19.05.2024, 23:22

Головна » 2012 » Червень » 1 » "Ощадбанк" уже приймає перших клієнтів
"Ощадбанк" уже приймає перших клієнтів

12         На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича з 1 червня 2012 року Ощадбанк розпочав проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР.
Саме 1 червня міський голова Ігор Крижановський побував з робочим візитом у Знам'янському ТВБВ філії Кіровоградського обласного управління АТ "Ощадбанк" № 10010/0180.
Під час робочого візиту міський голова поспілкувався з керуючою Знам'янським ТВБВ філії Кіровоградського обласного управління АТ "Ощадбанк" № 10010/0180 Інною Бойчук та поцікавився станом здійснення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР .
За словами Інни Бойчук, виплати здійснюються тим вкладникам, дані про яких внесено до "Реєстру вкладників заощаджень громадян" до 01.01.2012 р. та які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника).
Для того, щоб отримати компенсацію, необхідно пройти процедуру актуалізації даних вкладників, яка триває в Ощадбанку з 2 квітня поточного року. На сьогодні 2334 вкладникам призначено актуалізацію. З них процедуру актуалізації вже пройшли 1045 вкладники, 1289 – поки що не з'явилися.
Станом на 1 червня зареєстровано 60 осіб. У перший день виплат (01.06.2012 року) по тисячі гривень із 60 осіб - отримали 46 громадян. Із них 41 особа отримала гроші на пластикову картку, 5 – готівкою.
Інна Генадіївна сподівається, що обійдеться без зайвого ажіотажу, адже, на відміну від 2008 року, цього разу вкладники колишнього Ощадбанку СРСР мають прийти кожен на призначений йому особисто час. Гроші можна буде отримати або відразу готівкою, або на картку. Також, Інна Бойчук повідомила , що АТ "Ощадбанк" № 10010/0180 буде обслуговувати і мешканців Олександрівського району.

Нагадуємо, що дізнатися про час і адресу установи Ощадбанку, де буде проходити актуалізація даних, вкладник може кількома шляхами:
зателефонувавши на "гарячу телефонну лінію" за номерами телефонів 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044)-364-21-21 (за тарифами Укртелекому). Лінія працює з 9.00 до 18.00 без вихідних;
направивши SMS–повідомлення на короткий номер 8052 (безкоштовно для абонентів Київстар, Beeline™, МТС та life:). У повідомленні слід вказати цифрове значення номера паспорта вкладника (без серії) та дату його народження у такому форматі 999999_01.01.1900 (номер паспорта) (пробіл)(дата народження);
заповнивши спеціальну форму в розділі „Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР" на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 782 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0