Четвер, 28.03.2024, 13:32

Головна » 2011 » Вересень » 26 » Осінній ярмарок надлегкої авіації
Осінній ярмарок надлегкої авіації
12       Організаторами Знам'янського спортивного клубу надлегкої авіації "Кондор" (керівник Розанов М.С.) та Знам'янським відділом громадського дельтапланерного клубу "Дельта" (керівник Дем'яненко В.М.) 25 вересня 2011 року було проведено осінній ярмарок надлегкої авіації.
На заході були присутні голова Кіровоградської області Сергій Ларін та міський голова І.Крижановський, які оглянули авіаційну техніку, спілкувались з учасниками змагань.
Під час розмови Сергій Миколайович Ларін наголосив на тому, щоб такі змагання були відкритими для громадськості та стали надбанням Кіровоградщини.
Організатори змагань звернулися до керівників області та міста з питанням вирішення нагальної проблеми, а саме упорядкуванню льотної полоси для здійснення безпеки польотів.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 767 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0