Середа, 08.05.2024, 13:13

Головна » 2013 » Червень » 19 » Основні реквізити первинних документів, що підтверджують витрати фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування

12  Фізична особа – підприємець, який обрав загальну систему оподаткування доходів від провадження господарської діяльності, має право нараховувати витрати для визначення об’єкта оподаткування на підставі первинних документів , що підтверджують такі витрати.
При складанні первинних документів, слід дотримуватись загальних правил їх оформлення, передбачених для ведення бухгалтерського обліку в Україні.
Первинні документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов’язкові реквізити:
- назву документа (форми);
- дату і місце складання;
- назву фізичної особи – підприємця, від імені якого складено документ;
- зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції;
- посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення;
- особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.
Такі вимоги до складання первинних документів передбачені частиною другою ст.9 Закону України від 16.07.99р. №996-ХIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” (із змінами та доповненнями).
Порядок оподаткування доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності, визначено ст.177 розд.IV Податкового кодексу України.

Сектор зв'язків з ЗМІ та громадськістю

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 786 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0