Четвер, 02.05.2024, 15:57

Головна » 2011 » Серпень » 1 » Основні завдання сьогодення
Основні завдання сьогодення
12      Міський голова І.Крижановський  провів загальну нараду з керівниками комунальних підприємств міста, начальниками  установ та організацій міста , начальниками  управлінь та відділів міськвиконкому. Керівники комунальних підприємств доповіли про стан виконання доручень міського голови, даних на минулій планірній нараді. Начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н.Брунцвік головну увагу зосередила на підготовці господарського комплексу до його стабільного функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 р.р. Уже зараз укладено договори на придбання приладів опалення для малозабезпечених та пільгових категорій громадян, які мешкають в житлових будинках Чайковського  мікрорайону і мають право їх отримати, відповідно до прийнятих рішень виконавчого комітету. Управлінням проведено також роботу  по  залученню підприємств та організацій різних форм власності до прибирання міста. Виготовлено кошторисну документацію на поточний ремонт доріг вулиць Дзержинського, Петровського та Героїв Сталінграду.  Про те, яка робота проводиться по нормалізації водопостачання у місті доповів начальник водопровідно-каналізаційного господарства О.Рябов. Міський голова І.Крижановський наголосив на проведені активної роботи з боржниками не тільки за спожиту воду, а за усі надані комунальні послуги. Начальник відділу «Спецінспекції» В.Лобов проінформував про те, що працівниками інспекції проведено 12 рейдів по дотриманню санітарних вимог 1 місті. Було вручено 37 попереджень, із яких 36 виконано, 5 протоколів передано на розгляд адміністративної комісії виконавчого комітету. Серед основних завдань, поставлених  перед керівниками міським  головою І.Крижановським , підготовка до святкування Дня міста 7 серпня – наведення порядку на прибудинкових  територіях, ремонт   дорожнього покриття на вході в парк відпочинку. На разі -  ремонт даху  міського Палацу культури, встановлення  енергозберігаючих вікон у ЗШ №3,  активізація роботи по підготовці до зими, серед яких реконструкція системи опалення  у ЗШ №6 та №7.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 858 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0