Четвер, 28.03.2024, 14:30

Головна » 2013 » Листопад » 21 » Особистий прийом громадян начальником відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській обл. ДВБ МВС України Литвином М.М.

В газеті «Знам’янські вісті» від 20.11.2013 року було надруковано оголошення про особистий прийом громадян начальником відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській області ДВБ МВС України підполковником міліції Литвином Миколою Миколайовичем в приміщенні Знам’янської міської ради.

Так, з 10 год. до 12 год. в приміщенні міської ради Микола Миколайович Литвин здійснив особистий прийом громадян.

Метою цієї зустрічі було отримання думки громадян про роботу міліції в цілому та окремих її підрозділів, виявлення фактів корупції в лавах міліціонерів Знам’янського міськвідділу. На особистий прийом до Миколи Миколайовича завітали знам’янчани, які висловили свої думки про роботу Знам’янської міліції.

З увагою вислухані громадяни отримали компетентні відповіді. Всі скарги та пропозиції будуть розглянуті та у встановлений законом термін будуть прийняті рішення.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 956 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2