Вівторок, 07.05.2024, 05:01

Головна » 2013 » Липень » 18 » Особистий прийом громадян начальником відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській обл. ДВБ МВС України підполковником міліції Литвином М.М

12 У приміщенні Знам’янської міської ради відбувся особистий прийом громадян начальником відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській області департаменту внутрішньої безпеки Міністерства внутрішніх справ України , підполковником міліції Литвином Миколою Миколайовичем з питань взаємодії місцевих органів самоврядування з правоохоронними органами, дотримання дисципліни і законності працівниками місцевої міліції.

Перед початком особистого прийому міський голова І.Крижановський та секретар міської ради А.Тесленко провели робочу зустріч з Литвином М.М. , під час якої обговорили проблемні питання по виконанню міської комплексної програми з профілактики злочинності і правопорушень на 2012-2015 роки. Також були обговорені питання щодо :

• забезпечення громадського порядку при проведенні зборів, мітингів, спортивних, видовищних та інших масових заходів,

• роботи дільничних інспекторів міліції ,

• вжиття додаткових заходів щодо охорони громадського порядку на вулицях та інших громадських місцях.

Органи внутрішніх справ охороняють громадський порядок в умовах тісної взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування», – зазначає міський голова І.Крижановський.

Під кінець зустрічі секретар міської ради А.Тесленко сказав, що правоохоронні органи міста завжди відкриті для конструктивного діалогу та готові до здорової критики у тих випадках, коли мають місце певні негативні моменти.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 978 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0