Головна »
2017 » Серпень » 2 » Особистий прийом міського голови.
10:39 Особистий прийом міського голови. |
02.08.2017 року міський голова С.Філіпенко провів прийом громадян із особистих питань. На прийомі перебувало 7 громадян. Звернення жителів міста стосувались утримання і ремонту житлового фонду, вирішення спірних земельних та межових проблем, а також побутових питань тощо. Переважну більшість питань було вирішено позитивно. За деякими зверненнями, що потребують додаткового вивчення, було дано відповідні доручення.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 805 |
Додав: Moderator_1
| Рейтинг: 4.0/4 |