П`ятниця, 29.03.2024, 08:41

Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Особистий прийом міського голови.
Особистий прийом міського голови.
18 жовтня 2017 року міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів черговий особистий прийом громадян, на який звернулися 10 мешканців міста.
Громадяни порушували питання проведення поточного ремонту даху та під’їздів в багатоповерховому будинку; асфальтування прибудинкової території; заміни вікон в під’їздах; надання матеріальної допомоги; придбання ліків; визначення меж прибудинкової території ; розміщення рекламних носіїв та інші.
За результатами прийому міський голова дав доручення відповідним структурним підрозділам оперативно провести комісійне обстеження об’єктів і повною мірою сприяти у вирішенні даних питань.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 830 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.4/5