Четвер, 25.04.2024, 17:44

Головна » 2015 » Квітень » 25 » Загальноміський суботник з благоустрою
Загальноміський суботник з благоустрою
   З метою забезпечення утримання території міста у належному стані, його санітарного очищення, збереження об'єктів
12загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення 25 квітня 2015 року в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля в місті проведено загальноміський суботник з благоустрою.
В рамках запланованої акції до робіт з благоустрою залучено мешканців,
12 представників підприємств та організацій всіх форм власності.
Під час проведення акції ліквідовано 2 несанкціонованих сміттєзвалища, висаджено 140 дерев листяних порід.

«Зробимо Батьківщину чистою» під такою назвою
12відбувся суботник Знам’янської міської організації партії ВО «Батьківщина» в центрі міста на території скверу  по вулиці Свердлова.

В міському парку ім. Т.Шевченка, який розташований у південній частині міста відбувся загальноміський суботник.

12 На чолі з секретарем міської ради Адамович Н.А., участь взяли працівники міської ради: архівний відділ, апарат по обслуговуванню ради, Центр надання адміністративних послуг.

Зокрема, хочеться подякувати учениці 1-А Знам’янської ЗОШ №  1 –      Нетребенко А.М., ця маленька помічниця прийшла на допомогу дорослим, щоб прибирати велику територію парку.

Анастасія, не покладаючи рук, працювала в парку.

12Вона, одна з небагатьох дітей, яка відгукнулася і прийшла на поміч. Дівчинці притаманні такі якості як відповідальність, працьовитість, комунікабельність. Завдяки небайдужим людям парк відпочинку ім. Т.Шевченка приведено до належного стану. Хочеться, щоб відвідувачі відповідальніше ставилися до перебування в парку , не залишали після себе сміття.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 883 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 3.9/7