Головна »
2011 » Жовтень » 24 » Пам'ять не тільки данина минулому...
19:27 Пам'ять не тільки данина минулому... |
Пам’ять – не тільки данина минулому. Вона – основа майбутнього. Пам’ять – це вдячність старшим поколінням за пережитий біль, який перейшов у щастя життя сьогоднішнього. Ім’я кожного солдата, який загинув за свободу Батьківщини – біль нашого народу.
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників.
Цій даті був присвячений урок історії «Щоб пам’ятали», проведений бібліотекарем центральної бібліотеки Мирошниченко Н.В.для учнів ПТУ-12, гр..12. Учні відкрили для себе одну з найтрагічніших сторінок початку Великої Вітчизняної війни на Кіровоградщині – події у Зеленій Брамі, на якій майже чверть століття була завіса таємничості. Вони дізналися про жахливу долю воїнів 6-ї та 12-ї армії Південно-Західного фронту, яка до початку серпня 1941 року налічувала близько 130 тисяч, 70 тисяч з яких були замучені в концтаборі "Уманська яма”. Свою розповідь бібліотекар підтверджувала архівними документами, використовуючи комп’ютерну техніку. На фоні пісні у виконанні М.Бернеса «Журавлі» пройшла презентація фото «Вони визволяли Батьківщину».
|
Категорія: Новини культури |
Переглядів: 752 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |