Головна »
2011 » Вересень » 26 » Партизанська слава не зітреться в пам'яті народній
18:54 Партизанська слава не зітреться в пам'яті народній |
Підпільно-партизанський рух – це окрема героїчна сторінка Великої Вітчизняної війни. Саме мужності, стійкості та самовідданості партизан була присвячена година-спогад «Партизанська слава не зітреться в пам’яті народній», що відбулася в міській центральній бібліотеці.
Учні 8-Б класу ЗОШ №3 (кл. керівник Соломченко Г.В.) були зворушені спогадами Шумейко Віктора Зосимовича, який став учасником партизанської боротьби в 11 років, адже у страшні роки війни з дорослими взялися до зброї і діти. Серед них були: Софія Іванівна Куценко, Тамара Сидорівна Кучерява, Іван Миколайович Погрібний та тисячі інших хлопчиків і дівчаток. У кожного з яких свої спогади і своя історія. Не менш героїчною і в той же час трагічною була доля партизанського загону під командуванням І.І.Нечаєва, який діяв у нашому місті в перші дні війни. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.
|
Категорія: Новини культури |
Переглядів: 1386 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 1.0/1 |