Середа, 24.04.2024, 02:31

Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Педагогічна конференція
Педагогічна конференція
 В приміщенні міського Палацу культури відбулась традиційна педагогічна конференція присвячена Дню вчителя.
12До участі в святкових урочистостях було запрошено представників міської влади: міського голову Крижановського Ігоря Борисовича та тимчасово виконуючу обов’язки першого заступника міського голови, начальника фінансового управління  міськвиконкому Іваськів Тетяну Анатоліївну, працівників відділу освіти, педагогічних працівників, ветер12анів педагогічної праці та громадськість нашого міста.
12З привітанням до педагогічних працівників звернулась начальник міського відділу освіти Грекова Людмила Анатоліївна. Вона вручила молодим спеціалістам трудові книжки та пам’ятні адреси.
За результатами методичної роботи в 2014/2015
12навчальному році кращим вчителям були вручені грамоти департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Знам’янської міської ради, відділу освіти.
Завдяки участі вихованців центру дитячої та юнацької творчості свято присвячене Дню працівників освіти набуло неповторності, яскравості, принесло задоволення та масу позитивних вражень всім учасникам педагогічної конференції.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 937 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 3.5/8