Четвер, 25.04.2024, 11:32

Головна » 2015 » Травень » 25 » Перемога в конкурсі буктрейлерів в рамках реалізації Програми читання «Кіровоградщина читає Хемінгуея».

З квітня по травень 2015 року в Кіровоградській області був оголошений конкурс буктрейлерів за романом Е.Хемінгуея «Прощавай, зброє» в рамках реалізації Програми читання «Кіровоградщина читає Хемінгуея».

Основним завданням конкурсу було привернення уваги до творів Ернеста Хемінгуея, об’єднання представників різних поколінь громади регіону навколо обговорення гуманістичних ідей роману «Прощавай, зброє», представлення свого бачення і власне трактування роману. Фінансування конкурсу здійснювалося за кошти гранту від Посольства США.

На конкурсі були представлені всі бібліотеки міста. Приємно відзначити, що почесне друге місце зайняла учасниця від центральної універсальної бібліотеки Куликова Катерина. Урочисте нагородження відбулося в обласній центральній універсальній бібліотеці ім. Д.Чижевського. Катерина була відзначена дипломом конкурсу і подарунком.

Вітаємо з перемогою!

Категорія: Новини культури | Переглядів: 817 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1