Четвер, 25.04.2024, 15:17

Головна » 2016 » Квітень » 5 » Перемога завжди з нами!!!
Перемога завжди з нами!!!
Перемога завжди на боці тих, хто правий.
А правість вимірюється цінністю ідеї, яку захищаєм.
Конфуцій

24–26 березня 2016 р. у м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства  відбувся ІХ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Урочисте відкриття Конкурсу у Київському міському будинку вчителя розпочав директор Науково-дослідного інституту українознавства Галайко Богдан Миколайович. Привітали учасників Конкурсу: заступник Міністра освіти і науки України Стріха М. В., голова Українського інституту національної пам’яті В’ятрович В. М., голова Української Всесвітньої координаційної ради Ратушний М. Я., проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Бугров В.А.,   народний   депутат   VII   скликання,   заступник   голови   ВО  «Свобода»

Мохник А.В., директор Педагогічного музею України Міхно О.П., завідувач методичного відділу Київського міського будинку вчителя Єфіменко В.І., голова Українського Товариства, член Головної ради Союзу українців Підляшшя К. Г.

Тарас Компаніченко, братчик Кобзарського цеху в Києві, лірник, мистецтвознавець та музиколог, лідер гурту «Хорея Козацька», виконав епічні твори - думи, так звані "запорозькі пісні", козацькі псальми, лицарські пісні всупроводі кобзи О.Вересая та старосвітської бандури.

Фольклорист, засновник і вокаліст етно-рок гурту «РоliКарп»(в минулому «Карпатяни»), учасник фольклорного гурту «Божичі», «Бурса фольклору», Валерій Гладунець виконав автентичну народну музику  Гуцульщини та Житомирського Полісся в сучасній інтерпретації.

Другий етап ІХ Міжнародного конкурсу з українознавства передбачав виконання письмових і тестових завдань переможцями першого етапу конкурсу та захист науково-дослідних робіт. Учнівські роботи надійшли з 25 областей України та Румунії. До другого туру вийшли 85учасників.  Від  Кіровоградської  області  в  конкурсі  брала  участь  учениця 11 – А класу НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Омельченко Єлизавета. Тема наукової роботи: «Мешканці Знам'янщини - захисники  цілісності та незалежності України в російсько-українській війні. Воїн Світла - Віктор Голий».

Єлизавета  гідно представила рідне місто,  зайнявши  ІІІ  призове місце.  Вона була нагороджена Сертифікатом, Грамотою та цінними подарунками. Консультант роботи – Філіпова Світлана Миколаївна, вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін НВК,  була нагороджена Подякою за залучення учнівської молоді до пізнання України, її історії та культури.

Під час ІХ Міжнародного конкурсу з українознавства учні, вчителі та гості долучилися до перегляду документальної стрічки «Українська революція» та поспілкувалися з істориком і режисером Іваном Канівцем.

У форматі проведення Міжнародного конкурсу з українознавства, відбувся круглий стіл для освітян та вчених «Патріотичне виховання учнівської молоді  засобами українознавчого спрямування навчально - виховного процесу». У його роботі взяли участь співробітники Міністерства освіти та науки України, співробітники Науково-дослідного інституту українознавства, науковці Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, методисти та вчителі з різних областей України.

Окремо виносимо подяку постійному меценату НВК Кліпацькому Сергію Вікторовичу, який надав фінансову допомогу для участі у конкурсі учениці закладу та керівникові науково-дослідної роботи.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 991 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.2/5