Середа, 01.05.2024, 15:47

Головна » 2013 » Травень » 22 » Переможці конкурсу "Тарасів рід" у Знам'янці
Переможці конкурсу "Тарасів рід" у Знам'янці

12         Знам`янський міський краєзнавчий музей, громадська організація «Кіровоград – наше рідне місто», Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка, з метою упорядкування унікального генеалогічного дерева родини Т.Г. Шевченка по сестрі Катерині, нащадки якої проживали в м.Знам’янка, виступили з ініціативою проведення дитячого конкурсу творчих робіт «Тарасів рід».
Проведення конкурсу підтримали: народний депутат України Андрій Табалов та депутат обласної ради Ірина Малик.

12          22 травня, в рамках відзначення річниці перепоховання Т.Г.Шевченка, для учасників конкурсу, була здійснена подорож за туристичним маршрутом «Т.Г.Шевченко і наш край» та проведено екскурсію у Знам’янському міському краєзнавчому музеї.
12         Делегацію на чолі з депутатом Кіровоградської обласної ради І.Малик привітав міський голова І.Крижановський. Звертаючись до переможців конкурсів, Ігор Борисович сказав: «Це дуже важливо, що у свої молоді роки ви вже плекаєте, перш за все, любов до української мови, історії, до українського минулого – як в історичному, так і поетичному розумінні. Дуже приємно, що ви взяли участь – і перемогли – у конкурсі, який об’єднують учнівську творчу молодь, і який присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка».
Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 967 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0