Неділя, 18.11.2018, 14:07
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Березень » 26 » Перевірено стан виконання виконання заходів щодо функціонування міської ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ в режимі підвищеної готовност
08:33
Перевірено стан виконання виконання заходів щодо функціонування міської ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ в режимі підвищеної готовност
 
12
З метою визначення дійсного стану можливості укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту, системи оповіщення та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях за головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В.Атаманчук відбулося виїзне засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі голів сільських (селищних) рад та керівників підприємств, установ, організацій балансоутримувачів захисних споруд. 

У ході засідання заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцьким А.А. було проінформовано присутніх щодо стану виконання заходів щодо функціонування міської ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ в режимі підвищеної готовності. 

Зокрема Андрій Анатолійович зазначив, що в місті на обліку перебуває 57 захисних споруд цивільного захисту, з яких 16 сховищ і 41 протирадіаційне укриття. Загальна місткість захисних споруд 12221 чоловік (у сховищах – 3270 чол, у ПРУ – 8951).

За результатами обстежень  готові до використання за призначенням –  7 сховищ і 3 протирадіаційних укриттів, обмежено готові – 5 сховища і 27 протирадіаційних укриттів. 

У житловому секторі міста наявні  24 захисні споруди цивільного захисту, де планується укриття населення міста. З них у комунальній власності – 19.

Крім цього взяті на облік, як найпростіші укриття, 106 підвальних приміщень багатоповерхових житлових будинків, в яких укривається 11900 чоловік, з яких у комунальній власності – 72, інших форм власності - 34. На сьогоднішній день всього очищено 101 підвальне приміщення.

Крім цього міськвиконкомом були вжиті наступні заходи:

  • В місті розроблена схема укриття населення в найпростіших укриттях (підвальних приміщеннях багатоповерхових житлових будинків та погребах будинків приватного житлового сектору), яка була розглянута і затверджена рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС 17 березня 2015 року. Схема розміщена на сайті міськвиконкому в розділі «Техногенно-екологічна безпека», а найблищим часом вона буде надрукована  на сторінках міських друкованих видань.
  • В жовтні-листопаді минулого року відповідно до розпорядження міського голови від 26 жовтня 2015 року №186 були  обстежені приміщення сховищ і протирадіаційних укриттів, а також підвальних приміщень багатоповерхових житлових будинків комунальної власності міста. Силами КП «Знам’янська ЖЕК №1» протягом минулого періоду поточного року проведені роботи по очищенню від сміття 100 % підвальних приміщень, в тому числі захисних споруд цивільного захисту, розташованих у підпорядкованих житлових будинках. Крім цього проведені роботи з відновлення освітлення в 33 підвалах. Роботи по інших підвалах продовжуються.
  • Для оповіщення населення в місті наявні 12 електросирен, з яких у робочому стані знаходяться 9, що охоплює майже всю територію міста. У березні місяці відновлена робота 2 електросирен та визначена технічна можливість відновлення роботи інших 3. На сьогоднішній день працівниками станційно-лінійної дільниці ПАТ «Укртелеком» спільно з керівниками підприємств, де вони розташовані, здійснюються відновлювальні роботи.
  • З метою створення умов отримання необхідної інформації населенням, рішенням виконавчого комітету міської ради від 9 вересня 2011 року №508 на базі КП «ЗЖЕК №1» організований і діє міський консультаційний пункт з питань цивільного захисту. Приміщення пункту забезпечене необхідними інформаційними матеріалами.
  • Крім цього протягом січня-лютого поточного року двічі здійснювалося розповсюдження серед населення друкованих листівок-Пам’яток дій населення в екстремальних умовах, які були підготовлені Знам’янським МРВ У‎ДСНС в області на кошти, виділені з міського бюджету. Текст зазначеної Пам’ятки надруковано і в міській газеті.


Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 381 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4

Кировоград: новости и сайты