П`ятниця, 19.04.2024, 01:38

Головна » 2017 » Липень » 21 » Перше пленарне засідання 36 сесії міської ради
Перше пленарне засідання 36 сесії міської ради
Під головуванням міського голови Сергія Івановича Філіпенка, відбулося перше пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання. Перед пленарним засіданням присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих, під час проведення антитерористичної операції, героїв - знам’янчан.
В цей день пролунали слова привітання з Днем народження для депутатів міської ради Бойчук Ольги Іванівни, Макарової  Тетяни Іванівни, Коленченко Надії Іванівни, Тітарєва Олега Борисовича, Семиніної Людмили Іванівни, Озеряного Олександра Анатолійовича.
Відповідно п.3 до ст.35 Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання, прийняття рішень відбувалося шляхом поіменного голосування  шляхом  оголошення позиції депутата.
Під час першого пленарного засідання депутати: затвердили порядок денний за основу; додатково включили до порядку денного проекти рішень «Про дострокове припинення повноважень депутата Знам’янської міської ради Карнаух О.М.», «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг», «Про відмову в наданні згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви Київського Патріархату»; виключили з порядку денного питання «Про передачу на баланс ОСББ «БУДИНОК МРІЇ-10» вартості робіт об’єкта завершеного будівництва». Проект рішення «Про розпуск виконавчого комітету Знам’янської міської ради сьомого скликання», що було запропоновано головою фракції ВО «Свобода» в Знам’янській міській раді сьомого скликання Юрієм Майбородою, не було поставлено на голосування та не було  включено до порядку денного. За результатами голосування, порядок денний 36 сесії міської ради не було затверджено.
Після десятихвилинної перерви, головним спеціалістом з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради В.Приходьком було відзначено, що відповідно до  п.2 ст. 28 Регламенту роботи Знам’янської міської ради сьомого скликання, у разі неприйняття порядку денного в цілому, головуючий проводить голосування по кожному пункту окремо.
Міський голова С. Філіпенко, керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, начальник юридичного відділу Ю.Данільченко роз’яснили право міського голови внесення питань до порядку денного.
Голова  постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності Л.Семиніна у своєму виступі звернула увагу присутніх на вимоги статей 21 та 22 Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання, які регламентують порядок формування порядку денного сесії ради та визначають суб'єкт права внесення пропозицій щодо питань на розгляд ради (ініціатори).
Секретар міської ради Н.Клименко, депутати міської ради Н.Тесленко, М.Терновий, Ю.Майборода, Н.Данасієнко взяли участь у обговоренні питання, висловили зауваження, зазначили правові норми, що встановлюють право депутатів міської ради вносити питання до порядку денного.
Міським головою оголошено перерву в проведенні сесії міської ради  до 09.00 год. 25.07.2017 року.
По закінченню пленарного засідання до депутатів звернувся член коаліції «Прозорі ради» Дмитро Сінченко з інформацією та рекомендаціями, що були зроблені зазначеною громадською організацією, після аналізу нормативно-правових актів Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету на відповідність їх чинному законодавству України.
  У роботі сесії міської ради також взяли участь: С.Гребенюк – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, І.Ратушна – керуюча справами міськвиконкому, Г.Лихота – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління,  С.Москаленко, Г.Бабійчук, Н.Іванова – секретар Громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, начальники та спеціалісти  структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради, В.Крюков – міський голова 2006-2010 р.р., Д.Сінченко член Коаліції «Прозорі ради», О.Король – заступник голови відокремленого підрозділу в Кіровоградській області по роботі з особовим складом Державницької ініціативи Яроша, представники засобів масової інформації, міських організацій політичних партій, голови квартальних комітетів та ОСББ міста, мешканці міста.
На пленарному засіданні сесії міської ради були відсутні 4 депутати міської ради: Є.Ліщенко – знаходиться в зоні проведення АТО, С.Гуров – виробнича необхідність, О.Кузін, Т.Макарова – відпустка.

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради
Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 924 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 3.0/4