Середа, 24.04.2024, 03:48

Головна » 2016 » Березень » 16 » Перший документ маленьким громадянам України
Перший документ маленьким громадянам України
З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593/5 (із змінами від 23.02.2016 №519/5), у пологовому відділенні Знам'янської центральної районної лікарні запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини.

Так, 15 березня, у пологовому відділенні Знам'янської центральної районної лікарні відбулося урочисте вітання та вручення свідоцтва про народження дітей молодим батькам

Їх урочисто вручили міський голова Сергій Іванович Філіпенко, керівник аппарату районної державної адміністрації Олена Олександрівна Слюсаренко та працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану по м.Знам’янка та Знам’янському району.

"Матусі тепер можуть не ходити кабінетами, а відразу отримати свідоцтво про народження в пологовому будинку. Я сподіваюся, що це буде приємний сервіс для всіх батьків новонароджених”, – сказав міський голова, вручаючи квіти та подарунки молодим батькам.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 876 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.2/5