Середа, 01.05.2024, 21:01

Головна » 2013 » Жовтень » 31 » Перший крок до справжньої праці
Перший крок до справжньої праці

12На виконання рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Про організацію працевлаштування учнівської молоді у вільний від навчання час» відділом молоді та спорту була проведена робота по залученню учнівської молоді до роботи під час осінніх канікул.

Нажаль, дуже мало учнів та батьків відгукнилися на цю пропозицію. Та все ж знайшлися добровольці. Приємно, що до відділу телефонували саме діти. Цікавились, допитувалися які потрібні документи. І хоч до роботи можна залучати учнів яким виповнилося 14 років, телефонували навіть 12-річні, шкодували, що ще малі.

Це свідчить про те, що цій молоді вже причетні і громадянська свідомість, і патріотизм по відношенню до рідного міста, і щире бажання зробити хоч невеличкий внесок в добробут своєї родини.

Договір на працевлаштування укладено с ЖЕКом, а фінансування забезпечується за рахунок міського бюджету.

Зібралася невеличка, але дружна і працьовита команда з трьох хлопців та двох дівчаток. Можливо, не все ще у них виходить добре і вміло, та, на нашу думку, ці учні вже заслуговують на повагу за сумлінність. Одже, на канікулах і відпочили, і попрацювали, і принесли до дому свій перший, справжній заробіток.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 873 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0