Середа, 03.07.2024, 20:20

Головна » 2012 » Червень » 15 » Перший заступник міського голови привітав працівників станції швидкої невідкладної медичної допомоги з професійним святом

12         15 червня 2012 року перший заступник міського голови Володимир Олександрович Джулай відвідав Знам'янську міську станцію швидкої невідкладної медичної допомоги де від імені Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету привітав медичних працівників з їх професійним святом.
Володимир Олександрович подякував головному лікарю Бонг Вік торії Євгеніївні, лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім працівникам даної установи за їх відповідальну та почесну працю, яка заслуговує на високий авторитет і повагу у суспільстві .Вручив Почесну грамоту управління охорони здоров'я Кіровоградської облдержадміністрації за багаторічну добросовісну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята лікарю Богомільчуку Володимиру Михайловичу. Вручення відзнак міської ради кращим працівникам міської станції швидкої невідкладної медичної допомоги відбудеться під час урочистостей в міському Палаці культури.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 678 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0