Неділя, 19.05.2024, 06:31

Головна » 2012 » Листопад » 8 » Перший заступник міського голови В.Джулай взяв участь у роботі Президії Знам’янської міської організації ветеранів України

12         Перший заступник міського голови Джулай Володимир Олександрович взяв участь у роботі Президії Знам’янської міської організації ветеранів України. Володимир Олександрович проінформував членів Президії про стан виконання угоди про співпрацю Знам’янської міської ради та Знам’янської міської організації ветеранів України. Зупинився на питаннях забезпечення соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, дітей війни, правоохоронних органів; підвищенні ефективності роботи рад ветеранських організацій усіх рівнів на основі забезпечення передбаченої законодавством їх статутної діяльності; розширення зв’язків ветеранських та молодіжних організацій з метою поліпшення патріотичного виховання. Голова міської організації ветеранів України Бабійчук Ганна Олексіївна також зупинилася на основних напрямках виконання угоди. Зосередила увагу на питаннях соціального захисту населення, медичного та медикаментозного забезпечення, придбанні путівок на оздоровлення у КП «Обласна бальнеологічна лікарня» для ветеранів праці, посиленні роботи по захисту правди історії Великої Вітчизняної війни, збереження героїко-патріотичних традицій; підготовки до відзначення 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 686 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0