Користувачів: 0

Інформаційний портал

Відео про місто

Корисні посилання

Головна » 2011 » Березень » 17 » Першість міста Знам’янка з футзалу серед школярів
13:20
Першість міста Знам’янка з футзалу серед школярів
12      Відділом освіти виконавчого комітету міської ради, Федерацією футболу м. Знам’янка була організована і проведена першість міста Знам’янка з футзалу серед школярів. У змаганнях, які проводились 2-3 березня 2011 року у спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи, брали участь збірні команди загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка, №3,4,6,7, навчально-виховного комплексу «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей». Слід відзначити, що подібні змагання не проводились уже понад 30 років. У матчі за ІІІ місце команда ЗШ № 6 (тренер Ю.Бондаренко) обіграла команду ЗШ №1 (тренер В.Бойченко) з рахунком 6:2. За І місце - команда ЗШ №3 (тренери О.Самборський, І.Крисін) обіграла команду НВК (тренер І.Крисіна) з рахунком 9:3. Переможцем турніру стала команда ЗШ № 3 , яка нагороджена кубком. Команди НВК – ІІ місце та ЗШ № 6 – ІІІ місце - нагороджені дипломами. Кращими гравцями турніру стали : Шапигін Євген, ЗШ № 6; Мирян Андрій, ЗШ № 1; Костіков Артем, НВК; Ковтун Андрій, ЗШ № 7; Паненко Ігор, ЗШ № 3 . Цих спортсменів нагороджено грамотами. У квітні 2011 року планується провести турнір з футзалу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів молодшої вікової групи на спортивних майданчиках ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 та № 3, який буде присвячений Всеукраїнському Дню футболу..
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 829 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты