П`ятниця, 29.03.2024, 11:58

Головна » 2015 » Квітень » 15 » Під час проведення цьогорічних заходів з нагоди святкування Великодня на території Знам᾿янщини спільно з працівниками міліції за дотриманням

- Найдовше ми співпрацюємо з членами громадського формування «Окремого Чорноліського полку «Імені Козака Мамая» Буго-Гардівського округу Українського козацтва», - розповів начальник Знам’янського МВ УМВС в області Андрій Гулий. – Вже понад рік спільні наряди забезпечують охорону правопорядку на свята.

Наприкінці минулого року при Богданівській сільській раді було створено громадське формування «Щит». Кілька місяців поспіль представники громади активно долучаються до охорони громадського порядку, допомагаючи міліціонерам.

А нещодавно на території села Васино при Мошоринській сільській раді розпочало роботу громадське формування «Рубіж», представники якого вперше з правоохоронцями несли службу під час святкування Великодня.

Жодних порушень громадського порядку на території району у ході святкових масових заходів не було допущено.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 814 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0