Вівторок, 30.04.2024, 17:26

Головна » 2012 » Вересень » 4 » Під час проведення виїзної наради були розглянуті нагальні питання міста
Під час проведення виїзної наради були розглянуті нагальні питання міста

12         4 вересня 2012 року відбулася виїзна робоча нарада за участю міського голови І.Крижановського, начальника головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської обласної державної адміністрації О.Довжук, , заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького, першого заступника генерального директора правління ВАТ "Кіровоградгаз" А.Сулімовського, ліквідатора ЗКПТМ, арбітражного керуючого А.Пахаєва, начальника Знам’янського управління експлуатації газового господарства Ф.Самаріна, начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради Н.Брунцвік , начальника Знам'янського РЕМ О.Ковбасюка, керівника КП МАС О.Джулая, начальника міського відділу освіти В.Сиромятнікова.
Під час проведення наради були розглянуті питання про стан підготовки закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013року; стан роботи виконавчого комітету щодо забезпечення малозабезпечених та пільгових категорій громадян, за кошти міського бюджету, індивідуальними приладами опалення; проведення роботи по підготовці розрахунків різниці в тарифах на послуги з централізованого теплопостачання, які надавала міськтепломережа та узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах по ЗКПТМ.
Не залишилось поза увагою питання видачі Знам'янським УЕГГ дозволів на облаштування квартир автономним опаленням в житлових будинках, які відключені в 2012 році від централізованого теплопостачання (210 абонентів).
За результатами наради дані відповідні доручення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 713 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0