Четвер, 02.05.2024, 06:06

Головна » 2014 » Червень » 2 » Підготовка до Дня скорботи та вшанування жертв війни
Підготовка до Дня скорботи та вшанування жертв війни
Керуючою справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Л.Меренковою проведено засідання оргкомітету щодо підготовки до Дня скорботи та вшанування жертв війни за участю голови міської організації ветеранів України Г.Бабійчук.

Лілія Іванівна Меренкова ознайомила присутніх із заходами, які заплановані з нагоди цієї події.

У ході засідання було враховано пропозиції Ганни Олексіївни Бабійчук щодо проведення заходу 22 червня о 9.30 годині на меморіальному кладовищі.

Начальник управління соціального захисту населення Алла Миколаївна Волошина висловила пропозиції щодо відвідування закріпленими працівниками міськвиконкому ветеранів на дому.

Також начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з горомадськістю Валентиною Григорівною Загородньою буде направлене звернення до священнослужителів міста щодо проведення в церквах міста поминальних панахид за загиблими в роки війни.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 728 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0